The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

UZAICINĀJUMS UZ PRESES KONFERENCI „AKTUALITĀTES ONKOLOĢIJĀ LATVIJĀ”

01.oktobris, 2012

Oktobrī pasaulē tradicionāli tiek atzīmēts krūts veselības mēnesis, kura ietvaros onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” aicina Jūs piedalīties preses konferencē „Aktualitātes onkoloģijā Latvijā”, kas notiks piektdien, 5.oktobrī, Latvijas Ārstu biedrībā, Skolas ielā 3, Rīgā, pulksten 11:00.

Preses konferencē piedalīsies veselības ministre Ingrīda Circene un labklājības ministre Ilze Viņķele, vēlreiz apliecinot, ka onkoloģija Latvijā ir starpnozaru disciplīna, un tās attīstībai vitāli svarīga ir starpinstitucionāla sadarbība. Piedalīsies arī Latvijas Onkoloģijas centra onkologi Jānis Eglītis un Dace Baltiņa, Jēkabpils novada Dignājas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Raubiška u.c.

Preses konference tiek rīkota Krūts veselības mēneša ietvaros, kas pasaulē tiek atzīmēts tieši oktobrī. Tā mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību onkoloģijas situācijas uzlabošanai – profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmībai, kvalitatīvai ārstēšanai, rehabilitācijas iespējām onkoloģiskajiem pacientiem, kā arī viņu ģimenes locekļiem.

Kāda ir situācija onkoloģijā Latvijā? Vai un kad Latvijas pacientiem būs pieejama psihosociālā rehabilitācija? Kādas ir nevalstiskās organizācijas iespējas uzlabot onkoloģiskās aprūpes sistēmu Latvijā? Kādas aktivitātes plānotas Krūts veselības mēneša ietvaros šogad?

Preses konferencē piedalīsies:

- Labklājības ministre Ilze Viņķele;

- Veselības ministre Ingrīda Circene;

- Jēkabpils novada Dignājas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Raubiška;

- Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centra galvenais onkoloģijas speciālists, Latvijas Onkologu asociācijas prezidents Jānis Eglītis;

- Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Onkoloģijas centra Izglītības daļas vadītāja, „Dzīvības koks” psihosociālās rehabilitācijas nometņu lektore, onkoloģe Dace Baltiņa;

- Arhitekts Juris Rotčenkovs, SIA „JR elements”;

- „Dzīvības koks” – valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe, kā arī citi biedrības pārstāvji un atbalstītāji.

Lūdzam apstiprināt dalību preses konferencē līdz 4.oktobrim, rakstot uz e-pastu dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv vai zvanot pa tālruni 26328286!

Rozā lentītes simbolam ir iesaistoša loma, ar katru gadu vairāk un vairāk cilvēku un organizāciju iesaistās un atbalsta iniciatīvas cīņā pret krūts vēzi. Šogad šo kustību, ieviešot īpašu produktu līniju ar rozā lentītes simboliku, atbalsta arī „Fazer Latvija”. Oktobrī, pērkot jebkuru Geisha produktu, 1 santīms tiks ziedots onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai Dzīvības koks psihosociālās rehabilitācijas palīdzības sniegšanai un rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidošanai.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” dibināta 2004.gadā, un tā ir vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno onkoloģiskos pacientus un viņu tuviniekus. Biedrības mērķis ir aizstāvēt pacientu intereses nacionālā un starptautiskā līmenī, lai arī Latvijas pacientiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvāko veselības aprūpi. „Dzīvības koks” ir Eiropas līmeņa organizāciju „Europa Donna” un „European Cancer Patient Coalition” biedrs. Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Krūts veselības mēnesi Latvijā organizē jau kopš 2005.gada.

Juta Šteinerte, „Dzīvības koks” projektu vadītāja

26328286, e-pasts: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"