"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

1. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
13. februāris - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. februāris - Atbalsta grupa Ventspilī, Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
15. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30Pasākumi oktobrī!

03.oktobris, 2012

Oktobris- „Krūts veselības mēnesis”-  Latvijā un Eiropā!
Rozā lentīte ir atbalsta un krūts vēža apzināšanās simbols. Jebkurā Eiropas valstī oktobris kļūst rozā, Latvijā pagaidām vēl tā nav, tāpēc aicinām oktobrī, solidarizēties un piespraust Rozā lentīti, lai atbalstītu visus, kuri zina, kas ir krūts vēzis. Veicināsim profilaksi, agrīnu diagnostiku, kā arī kvalitatīvu dzīvi pēc slimības. Jo vairāk pie mums, Latvijā, būs Rozā lentīšu, jo visi kopā vairāk cilvēkiem palīdzēsim atgūt ticību sev.
Oktobra krāsa – Rozā krāsa! Tieši oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēts krūts veselības mēnesis, un tā simbols ir Rozā lentīte.  Lai tiem daudzajiem cilvēkiem, kas pārcietuši onkoloģisku saslimšanu, turpmāko dzīvi krāsotu gaišākās krāsās, šogad  Latvijā tiks uzsākta līdzekļu vākšana psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei.
Centrs „Spēka  avots” būs Jēkabpils novadā, Dignājas pagastā, „Dignājas muižā”. Plašāka informācija: www.spkaavots.lv . Katrs, kas saskāries ar vēzi, zina, ko nozīmē atsākt normālu dzīvi pēc vēža…..
 

Datums

Notikums

1.oktobris- visu mēnesi

 

 

 

 „Fazer Latvija” kampaņa- oktobrī, pērkot jebkuru Geisha produktu, 1 santīms tiks ziedots onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai Dzīvības koks psihosociālās rehabilitācijas palīdzības sniegšanai un rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidošanai.

 

„LINDEX LATVIA” kampaņa – oktobrī, pērkot sieviešu krūšturus, Lindex veikalos – 10 % no pārdoto krūšturu summas – tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi. Visu oktobri Lindex veikalos, ir iespējams iegādāties rozā lentītes, summa, kas tiks iegūta no pārdotajām lentītēm, arī tiks ziedota cīņai pret krūts vēzi.

„Krūts veselības mēnesis 2012” akcijas atklāšana sociālajos tīklos http://twb.ly/O0letE . Oktobris- Rozā lentītes krāsā! Padosim informāciju cits citam! Atbalstīsim!

Ziedojumu vākšana psihosociālā rehabilitācijas centra „Spēka avots izveidei”- ziedojumu tālrunis 90006682. Katrs lats palīdzēs kādu cilvēku iedvesmot dzīvei!

Ziedojumu vākšana psihosociālā rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidei- www.dzivibaskoks.lv.

2.oktobrī

Mājas lapas www.spekaavots.lv atklāšana- Tas ir sākums psihosociālā centra izveidei!

5.oktobris

Preses konference „Aktualitātes onkoloģijā Latvijā”- svarīga profilakse, agrīna diagnostika, ārstēšana un psihosociālais atbalsts. Psihosociālā rehabilitācijas centra „Spēka avots” skiču un ideju prezentācija. Preses konferencē piedalīsies veselības ministre Ingrīda Circene un labklājības ministre Ilze Viņķele, vēlreiz apliecinot, ka onkoloģija Latvijā ir starpnozaru disciplīna, un tās attīstībai vitāli svarīga ir starpinstitucionāla sadarbība. Piedalīsies arī Latvijas Onkoloģijas centra onkologi Jānis Eglītis un Dace Baltiņa, Jēkabpils novada Dignājas pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Raubiška.

6. oktobris

Kalnciema kvartāla krāsu tirdziņš- rozā krāsa būs aktīva Krāsu tirdziņa dalībniece -  no plkst. 12.00 ikviens varēs piedalīties Rozā gleznas tapšanā kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci, iesiet savu vēlējumu vai vēlēšanos Dzīvības kokā, kā arī  visas dienas garumā  par ziedojumu iegādāties kādu suvenīru un, protams, tikt pie savas rozā lentītes, lai, piespraužot to,  paustu - es zinu, cienu un atbalstu ! Gaidām arī Tevi, jo labi cilvēki taču atbalsta labas idejas!  

9. oktobris

"Dzīvības koks" biedru sanāksme- visi laipni aicināti, informācija: www.dzivibaskoks.lv. Pie mums viesosies imunologs un homeopāts Lauris Līcītis. Pēc sanāksmes, vārds tiks dots Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultātes Mākslas terapijas maģistrantei – Sanitai Ciganovskai. Viņa pastāstīs par mākslas terapijas nozīmi pēc onkoloģiskām saslimšanām. 

11.okobris

„Spēka avots” atbalsta grupa- kur smelties spēku un saņemt atbalstu no cilvēkiem, kas zina, ko nozīmē vēzis.

15. oktobris

Eiropas Krūts veselības diena, kad  visur Eiropā notiek neskaitāmi Rozā lentītes pasākumi.

Latvija

 Akciju atbalsta Latvijas veselības ministre Ingrīda Circene, aicinot kolēģus piespraust Rozā lentīti, lai  paustu atbalstu cīņai pret krūts vēzi, mazinātu bailes no vēža un veicinātu vēža profilaksi, agrīnu diagnostiku, kvalitatīvu ārstēšanu, kā arī kvalitatīvu dzīvi pēc krūts vēža.

Rozā lentītes atbalsta akcija, ienesot rozā krāsu Rīgas parkos- Oktobra krāsa- Rozā krāsa!

Eiropa

Eiropas krūts vēža organizāciju koalīcijas „Europa Donna” organizētie pasākumi uzmanības pievēršanai krūts vēža profilakses, agrīnas diagnostikas jautājumiem: http://www.breasthealthday.org/breast-health-day

20. oktobris

Kalnciema kvartāla modes tirdziņš- Vēlējumu un vēlēšanās dzīvības koks, kā arī visas dienas garumā  būs iespējams par ziedojumu iegādāties kādu suvenīru un, protams, tikt pie savas Rozā lentītes, lai, piespraužot to,  paustu - es zinu, cienu un atbalstu ! Gaidām arī Tevi, jo labi cilvēki taču atbalsta labas idejas! 

25. oktobris

„Spēka avots” atbalsta grupa- kur smelties spēku un saņemt atbalstu no cilvēkiem, kas zina, ko nozīmē vēzis.

31.oktobris

Krūts veselības mēneša rezultātu apkopošana.SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

1. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
13. februāris - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. februāris - Atbalsta grupa Ventspilī, Ventspils Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
15. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"