"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

LAI PIETEIKTOS PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMĀM,
SPIED !ŠEIT!

Rozā ienāk galvaspilsētas ielās – Rīgas centra parku skulptūras tiek pie simboliskajām Rozā lentītēm

15.oktobris, 2012

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību onkoloģiskajām problēmām, šodien, 15. oktobrī, Krūts veselības mēneša ietvaros, Eiropas Krūts veselības dienā, Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks”  devās uz Rīgas centra parkiem, lai pie sieviešu skulptūrām pieliktu Rozā lentītes un nofotografētos. Tā uz brīdi pie savas Rozā lentītes simboliski  tika  strūklaka Nimfa LNO skvērā, skulptūra “Mana zeme”  iepretī Latvijas Universitātes centrālajai ēkai,  “Miera deja”, kas atrodas kanālmalas apstādījumos, kā arī vairākas citas skulptūras. Akcijā ar lielu entuziasmu piedalījās pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” biedri un citi interesenti. Pasākumu kuplināja pūtēju kvintets, bet noslēgumā tapa kopīgs foto pie Brīvības pieminekļa.

Rozā lentīte ir krūts vēža apzināšanās simbols, ko 1991.gadā radīja Evelīna H.Laudere, Krūts vēža izpētes fonda dibinātāja un Aleksandra Penija, žurnāla Self redaktore. E.Laudere savulaik teikusi: „Lentīte nozīmē apzināšanos. Tā nozīmē atbalstu sievietei, lai palīdzētu izdzīvot un uzvarēt šo slimību.”

Šī akcija ir loģisks  turpinājums Veselības ministres Ingrīdas Circenes uzaicinājumam visiem ministriem šodien Ministru kabineta komitejas sēdē  piespraust Rozā lentītes. Tāpat Rozā lentīte ar aicinājumu to piespraust nonāca arī pie LR Prezidenta, Saeimas deputātiem, Rīgas domniekiem un citām valsts amatpersonām.

Krūts veselības dienas iniciatīvu Latvijā veicina onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks”, kas ir arī Eiropas krūts vēža organizāciju asociācijas „Europa Donna” atzars Latvijā- „Europa Donna Latvija”. Līdz ar to, šie visi pasākumi iekļaujas kopējā Eiropas Krūts veselības mēneša un dienas pasākumos! (Pilna pasākumu programma www.dzivibaskoks.lv) . Kopumā visa pasākumu programma virzīta uz ziedojumu vākšanu onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei Dignājā, kas Latvijas iedzīvotājiem būtu ļoti nozīmīga iespēja pēc vēža pilnvērtīgi atgriezties dzīvē. Līdz šim vienīgais psihosociālās rehabilitācijas veids ir bijis vasaras nometnes, ko par saziedotajiem līdzekļiem organizējis “Dzīvības koks”.

Dzīvības koks ir arī organizācijas EIROPA DONNA biedrs, informāciju par viņu aktivitātēm Krūts veselības mēneša ietvaros, meklējiet ŠEIT
Fotogalerijas:
Rīgas parki rozā krāsā
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

11. MAIJĀ
25. MAIJĀ

Tiksimies, lai parunātu:)
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KONFERENCE
19.-20. marts, 2015
CONFERENCE
19th-20th March, 2015
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

Dignājas muiža 2016.gada vasarā