"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
22.maijs - Atbalsta grupa Ventspilī
24.maijs - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila iela 13-1, plkst. 17:30
27.maijs-2.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma sievietēm līdz 55 gadu vecumam pēc krūts vēža un ginekoonkoloģiskām slimībām
3.-9.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma dažāda vecuma cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT

Dzīvības koks grib, lai modē ir veselība, un piedalās Modes tirdziņā Kalnciema kvartālā

20.oktobris, 2012

20. oktobrī no plkst. 10.00- 16.00, turpinot Krūts veselības mēneša aktivitātes, pacientu organizācija “Dzīvības koks” piedalās Modes tirdziņā Kalnciema kvartālā.  

 

 

“Dzīvības koka” biedri un atbalstītāji absolūti droši zina, ka  viena no visu laiku labākajām modes tendencēm  ir būt  fiziski un garīgi veselam, kā arī aktīvam,  tāpēc grib par to pastāstīt  citiem un aicināt darīt visu, lai šo tendenci popularizētu un moderni, tātad veseli,  būtu pēc iespējas vairāk cilvēku.

Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šogad  visas aktivitātes, kas notiek  Krūts veselības mēneša ietvaros tiek virzītas, lai vāktu līdzekļus psihosociālās rehabilitācijas centra „Spēka avots”  izveidei Dignājā. Arī šonedēļ  Modes tirdziņā būs iespēja apmeklēt „Dzīvības koka” Rozā stendu, kurā par ziedojumiem varēs iegādāties dažādas modīgas lietas – pašdarinātas somas, rotas, krekliņus, krūzītes. Turklāt, zinot, ka Krūts veselības mēneša krāsa ir rozā, par ziedojumu varēs tikt arī pie Rozā lentītes. Pie mūsu stenda būs apskatāms  simboliskais Dzīvības koks, kurā, kā noskaidrojām tā atklāšanā, iesietie vēlējumi un vēlēšanās noteikti piepildās, taču to vajag izmēģināt pašiem. Savukārt, ap plkst. 13.00  sāks darboties mākslas terapijas „izbraukuma  sesija”, kuras laikā visi, kam būs interese varēs izbaudīt veidošanas un zīmēšanas dziedinošo spēku.

Atgādināsim, ka Krūts veselības mēneša pasākumi aizsākās ar preses konferenci par onkoloģisko situāciju valstī un akūtu psihosociālās rehabilitācijas nepieciešamību, 6. oktobrī „Dzīvības koks” piedalījās Kalnciema kvartāla Krāsu tirdziņā un atklāja simbolisko Dzīvības koka instalāciju, kā arī  ikvienam bija iespēja pielikt roku Rozā gleznas izveidē kopā ar Elitu Patmalnieci; 15.oktobrī,  Eiropas krūts veselības dienā, norisinājās uzmanības pievēršanas akcija Rīgas centra parkos, Rozā lentītes „piespraužot” sieviešu skulptūrām, šajā dienā arī Latvijas augstākās amatpersonas – deputāti un  ministri  tika informēti par Rozā lentītes simboliku un aicināti to pielikt pie sava apģērba. Kā jau minēts, visas aktivitātes, kas notiek  Krūts veselības mēneša ietvaros tiek virzītas, lai vāktu līdzekļus psihosociālās rehabilitācijas centra „Spēka avots”  izveidei Dignājā. Domājot par cilvēku dzīvi pēc slimības, gandrīz visās Eiropas Savienības dalībvalstīs onkoloģiskajiem pacientiem neatņemama ārstēšanas un pēc aktīvās ārstēšanas sastāvdaļa ir psihosociālā rehabilitācija. Latvijā par psihosociālo rehabilitāciju valsts līmenī šobrīd tikai sāk runāt, taču cilvēkiem diemžēl nav laika gaidīt, tāpēc pacientu biedrība „Dzīvības koks” jau ceturto gadu vasarās organizē rehabilitācijas nometnes. Kopumā tajās piedalījušies ap 300 cilvēku no visas Latvijas, tas ir daudz, ja ņem vērā, ka visas izmaksas tiek segtas no ziedojumiem.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

12. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
10. aprīlis - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
26. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
22.-28. aprīlis - Psihosociālās rehabilitācijas programma 4. maiņa

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"