The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA
23.09. - 29.09., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības (kr.v)
27.septembrī pulksten 14:00 Liepājā viesossies cigun treneris un ārsts Igors Kudrjavcevs
30.09. - 06.10., programma - gremošanas orgānu sistēmas onkoloģiskās saslimšanas visiem vecumiem
07.10. - 13.10., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
14.10. - 20.10., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
16.oktobrī Jēkabpilī mentoru apmācības un "Dzīvības koks" atbalstītāju tikšanās
21.10. - 27.10., onkohematoloģija
28.11. - 03.11., onkohematoloģija
04.11. - 10.11., programma -ādas vēzis un melanoma visiem vecumiem
25.11. - 01.12., programma sievietēm vieism vecumiem pēc krūts vēža ginekoonkoloģiskām slimībām
02.12. - 08.12., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības (kr.v.)
09.12. - 15.12., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
Pieteikšanās programmām: https://anketa.dzivibaskoks.lv

Vairāk nekā 167 000 cilvēku sniedz atbalstu krūts vēža pacientēm Latvijā

23.novembris, 2012

Krūts veselības mēnesī oktobrī onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” sadarbībā ar „Fazer Latvija” rīkoja Rozā lentītes akciju. Šajā laikā vairāk kā 167 000 cilvēku ir iegādājušies Fazer Geisha produktus, tādējādi sniedzot savu atbalstu krūts vēža slimniecēm Latvijā. Fazer ziedos 1 santīmu no katra pārdotā Geisha produkta jeb 1679 latus biedrībai „Dzīvības koks”, lai palīdzētu izveidot psihosociālās rehabilitācijas centru Spēka avots Dignājas muižā Jēkabpils novadā.

 

„Fazer Geisha jau trešo gadu atbalsta „Dzīvības koks” projektus - psihosociālās rehabilitācijas palīdzības sniegšanu, nometnes un atbalsta grupu darbu, un ar katru gadu cilvēku atsaucība tikai pieaug. Vēlos izteikt lielu pateicību gan visiem pircējiem, gan mūsu sadarbības partneriem – veikaliem un tirdzniecības centriem par atsaucību un pretimnākšanu. Mūsu ikviena - tuvāko un sabiedrības atbalsts ir ļoti nepieciešams, lai palīdzētu atveseļoties un rast spēku un prieku dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Šogad Geisha svin savu 50. gadadienu, un varam tikai cerēt, ka pēc 50 gadiem, kad šāda jubileja būs jaunajai Geisha ar tumšo šokolādi, cilvēce šo smago slimību būs pilnībā uzveikusi,” stāsta „Fazer Latvija” rīkotājdirektors Varis Peisenieks.

Līdz šim ar Fazer un citu ziedotāju atbalstu onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks ir organizējusi rehabilitācijas nometnes, bet Geisha sociālā kampaņa ir pirmais solis, lai Dzīvības koks varētu iegūt līdzekļus, lai izveidotu psihosociālās rehabilitācijas centru Spēka avots (
http://www.spekaavots.lv.) Dignājas muižā Jēkabpils novadā, kur rehabilitācijas programmas onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem notiktu regulāri un būtu plašāk pieejamas nekā nometnēs. Latvijā Fazer Geisha sociālā kampaņa cīņā ar krūts vēzi notiek jau trešo gadu, savukārt Somijā - piekto, Igaunijā, Lietuvā un Zviedrijā – ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušogad cīņai ar krūts vēzi Fazer kopumā ziedoja vairāk nekā 130 000 eiro. Par īpašu labvēlību Fazer pateicas saviem sadarbības partneriem: Aibe, BAF, Baltic Restaurant Latvia, Balttstor, Cenu Klubs, ELVI, IKI, Lats, Maxima, MEGO, Prisma, RIMI, Sanitex.

Par Fazer Fazer uzņēmums ir izveidojies no ģimenes kafejnīcas, ko 1891. gadā Helsinkos nodibināja Karls Fazers (Karl Fazer). Pašreiz Fazer uzņēmumi piedāvā maizes produktus, saldumus un ēdināšanas pakalpojumus astoņās valstīs. Latvijā vislabāk zināmie uzņēmuma zīmoli ir Fazer, Druva, Angry Birds, Karl Fazer, Geisha, Dumle, Tutti Frutti. Latvijā darbojas Fazer maiznīca, bet saldumu ražotne atrodas Somijā. Fazer uzņēmumu darbības pamatā ir trīs galvenās vērtības: klients, kvalitātes izcilība un komandas gars. Fazer uzņēmumu apgrozījums 2011. gadā bija vairāk nekā 1,5755 miljardi EUR, darbinieku skaits apmēram 15 200, no kuriem 260 strādā Latvijā.Vairāk informācijas:
www.fazergroup.com; www.geisha.fiPapildu informācija: Baiba Gulbe, Fazer Komunikāciju direktore, mob. 29278780, e-pasts baiba.gulbe@fazer.com.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
Dzīvības koks Jēkabpilī
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"