The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

ECPC atzinīgi vērtē Eiropas Brīvprātīgā darba gadu un izmanto iespēju pateikt – paldies!


Brīvprātīgie un vēzis
Brīvprātīgo darbs jo īpaši attiecas uz vēža kopienu. ECPC darbība ir pārpilna ar pacientu organizācijām, kuras ir dibinātas vai kurās strādā brīvprātīgie. Tie var būt apmācīti profesionāļi, piemēram, ārsti vai juristi, kas piedāvā par brīvu padomus un informāciju, bet tie var būt arī sabiedrības locekļi, kas palīdz vēža pacientiem justies mazāk vientuļiem.

Daudzi cilvēki, kuri saskaras ar vēzi, izjūt, ka valsts sniegtie pakalpojumi nav pietiekami. Viņi var tikt atstāti bez psiholoģiskas vai sociālas palīdzības, kas palīdzētu atjaunot viņu dzīvi, tiek liegta pieeja vai pat zināšanas par jaunu zāļu un klīniskajiem pētījumiem un daudzos gadījumos trūkst aprūpes pēc vēža izdzīvošanas. Brīvprātīgo organizācijas ir ļoti svarīgas, jo tās pacientiem var sniegt cerību, risinot dažādas pacientu vajadzības un cīnoties par labāku nodrošinājumu nākotnes pacientiem.

Brīvprātīgā darba vērtība
Brīvprātīgo ieguldījums bieži vien netiek pilnībā novērtēts. Tomēr palīdzība, ko tie piedāvā, sniedz ievērojamus sociālos, veselības un pat ekonomiskās priekšrocības. Brīvprātīgo darbam ir pozitīva ietekme uz pašu brīvprātīgo, uz cilvēku, kuram viņš palīdz, uz vietējo kopienu un uz ekonomiku gan vietējā, gan plašākā līmenī.

ECPC sagaida Eiropas Brīvprātīgā darba gadu kā iespēju dalīties ar šiem ieguvumiem ar politikas veidotājiem un pateikties brīvprātīgajiem visā Eiropā par viņu darbu vēža pacientu labā un viņu atbalstu ECPC.

Eiropas Vēža pacientu koalīcija (ECPC) ir dibināta 2003.gadā. ECPC ir apņēmusies uzlabot vēža profilaksi, pārbaudi, agrīnu diagnostiku un ārstēšanu, samazinot atšķirības un nevienlīdzību starp ES dalībvalstīm. Pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” ir šīs koalīcijas biedri.
 

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"