"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
12.jūnijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Ar zināšanām pret vēzi

03.februāris, 2014

Ar zināšanām pret vēzi
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” Pasaules Pretvēža dienā aicina visus interesentus uz atvērto lekciju – „Kā nepalaist garām acīmredzamo?”, kas notiks 4. februārī plkst. 15.00, Latvijas Sarkanā Krusta telpās, Šarlotes ielā 1B.

Ar lekciju „Kā nepalaist garām acīm redzamo” uzstāsies profesore Dr. Dace Baltiņa (RAKUS), tās mērķis ir informēt par to, ko būtiski zināt par vēzi un kādu problēmu loku šī diagnoze skar. Pēc lekcijas sekos diskusija, kurā piedalīsies Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rīgas Centra nodaļas pārstāvji un citi interesenti.

Svarīgi ir atgādināt par izglītošanas nozīmi: „Pasaules Pretvēža dienā vēlamies ne tikai informēt sabiedrību par aktuālajiem jautājumiem, bet arī uzsākt sadarbību ar Latvijas Sarkanā Krusta jauniešiem. Jaunieši ir aktīvi un atvērti informācijai tāpēc ceram, ka viņi varētu kļūt par „labās gribas vēstnešiem,” informējot cilvēkus, sev apkārt,” norāda „Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.
Interesenti aicināti piedalīties, iepriekš piesakoties pa telefonu 67625339 vai rakstot dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv

 

4. februāris ir Pasaules pretvēža diena, kad dažādos pasākumos un aktivitātēs tiek pievērsta uzmanība onkoloģisko slimību problemātikai, un cilvēki tiek aicināti pārbaudīt savu veselību. Diagnozi „vēzis” ik gadu uzzina vairāk nekā 11 tūkstoši[1] iedzīvotāju Latvijā. Diagnoze līdztekus sarežģītajam ārstēšanas procesam nes arī emocionālu šoku ne tikai pašam pacientam, bet arī tuviniekiem. Tāpēc ir svarīgi runāt par šiem jautājumiem, lai pacienti un viņu tuvinieki saskaroties ar diagnozi, zinātu, kā rīkoties, kur meklēt informāciju. Biedrība Dzīvības koks pagājušajā gadā, ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu, izdevusi informatīvo materiālu sēriju "Atklāti par vēzi", kurā pieejamas četras sadaļas par šādiem tematiem: "Ja Tev ir atklāts vēzis", "Ja Tavam tuviniekam ir atklāts vēzis", "Ja Tavam kolēģim ir atklāts vēzis", "Ja kādam no Taviem vecākiem ir atklāts vēzis". Šie un citi informatīvie materiāli būs pieejami arī atklātās lekcijas apmeklētājiem. Materiālu elektroniskās versijas meklējiet: www.dzivibaskoks.lv sadaļā „Noderīgi”
„Mūsu biedrība uzskata, ka, runājot par vēzi, aktuāli un nozīmīgi ir visi posmi – agrīna diagnostika, kvalitatīva ārstēšana, kā arī kvalitatīvs pēc-ārstēšanas periods, kas sevī iekļauj psihosociālo rehabilitāciju”, uzsver Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” vadītāja Gunita Berķe.
 

[1] Slimību Profilakses Kontroles Centrs, 2013. Onkoloģija. Statistikas dati par pacientu skaitu sadalījumā pa reģioniem, lokalizācijas veidiem, dzimuma un vecuma grupām no 2009.gada līdz 2012.gadam


SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

12. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
10. aprīlis - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
26. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
22.-28. aprīlis - Psihosociālās rehabilitācijas programma 4. maiņa

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"