The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Arī šogad Krūts veselības mēnesī mūs atbalsta "Fazer"!

06.oktobris, 2014

Jau piekto gadu pēc kārtas uzņēmums Fazer Latvija iesaistās onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" rīkotajā Rozā lentītes akcijā. Oktobrī no katra pārdotā Geisha produkta Fazer ziedos divus eiro centus onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai “Dzīvības koks" rehabilitācijas centra "Spēka avots" izveidei.

Akciju pirmajā gadā atbalstīja 26 tūkstoši cilvēku, četru gadu laikā šis skaitlis ir kopumā pieaudzis līdz 400 tūkstošiem cilvēku.

Rozā lentītes akcijas jeb Krūts veselības mēneša mērķis ir piesaistīt līdzekļus psihosociālā rehabilitācijas centra Spēka avots izveidei onkoloģiskajiem pacientiem Dignājā, Jēkabpils novadā. Projektam kopumā nepieciešami 300 000 eiro.

"Tikai kopīgiem spēkiem, soli pa solim mēs varam virzīties pretim mērķim - izveidot centru, kas visām sievietēm, kurām ir izdevies pieveikt slimību, kalpotu kā atspēriena punkts jaunai dzīvei. Profesionāla palīdzība ir nepieciešama, lai sievietes rastu sevī pārliecību un spēku, lai turpinātu pilnvērtīgu dzīvi. Mūsu, kā sabiedrības daļas pienākums, ir nebūt vienaldzīgiem un nepalikt malā, tāpēc atbalstām un aicinām visus atbalstīt Rozā lentītes kampaņu," uzsver Sanita Erdmane, Fazer Latvija mārketinga vadītāja.

2013. gadā Krūts veselības mēneša ietvaros par dažādu uzņēmumu, tostarp Fazer Latvija, un privātpersonu saziedotajiem līdzekļiem veikta ēkas sagatavošana rekonstrukcijai, veikti nesošo konstrukciju pastiprināšanas un protezēšanas darbi, nodrošināta starpstāvu pārseguma siju nomaiņa un citi nozīmīgi darbi. "Kopīgiem spēkiem jau daudz esam paveikuši, taču daudz vēl jāpaveic. Turpmāk nepieciešama jumta un logu nomaiņa, kā arī komunikāciju montāža, iekštelpu sagatavošana. Pēc rekonstrukcijas "Spēka avotā" psihosociālo rehabilitāciju varēs saņemt vairāk nekā tūkstotis cilvēku gadā, un šis ir visai sabiedrībai nozīmīgs mērķis, uz kuru tiekties," ir pārliecināta biedrības "Dzīvības koks" vadītāja Gunita Berķe.

Oktobris ir krūts veselības veicināšanas mēnesis, kad pasaulē un Eiropā, neraugoties uz rudens drēgnumu, dominē Rozā lentītes krāsa, kas ir simbols cīņai pret krūts vēzi. Šogad ar aicinājumu "Es mīlu dzīvi!" akcijas rīkotāji vēlas pievērst uzmanību tam, ka sievietes, kuras mīl dzīvi, vairāk rūpējas par sevi, regulāri pārbaudot arī savu krūšu veselību.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"