"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

1. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
13. februāris - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. februāris - Atbalsta grupa Ventspilī, Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
15. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30Esam gatavi krūts veselības dienai!

13.oktobris, 2014

1.    Kā zināms, oktobris ir Krūts veselības mēnesis, kad pastiprināta  uzmanība tiek pievērsta jautājumiem, kas svarīgi krūts vēža gadījumā. Šogad „Dzīvības koks” ir sagatavojis informatīvos materiālus par vēža profilaksi un agrīno diagnostiku, uzsvaru liekot uz veselīgu dzīves veidu un krūšu pašpārbaudi, kura būtu katrai sievietei jāveic  1x mēnesī, sākot no 20 gadu vecuma!

 

 

 

2.       Mūsu, oktobra kampaņas vadmotīvs- „Es mīlu dzīvi un tāpēc rūpējos par savu veselību”. Un tas ir svarīgi, jo tikai  tad, ja pašas būsim aktīvas, tad kaut vai nedaudz mazināsim risku saslimt, mazināsim risku, ka slimība atgriežas, palielināsim iespēju jebkuras pārmaiņas pamanīt agrīni, lai būtu drošas, ka slimību var izārstēt!

3.       15.oktobris ir Eiropas krūts veselības diena, kad vismaz 46 Eiropas valstīs (jā, ne tikai ES valstīs) notiek dažādi informatīvi pasākumi. Pie mums, Latvijā notiks preses konference un pasākumi citās pilsētās, kur ir „Dzīvības koks” aktīvās nodaļas!

-          Rīgā- 15.oktobrī pulksten 11.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, preses konference par aktualitātēm, bet pēc tam simboliska akcija- rožu dāvināšana sievietēm Rīgas centrā  kā  atgādinājums- „Mīli sevi un pārbaudies!”

-          Liepājā – 15.oktobrī pulksten 13.00 , Čakstes laukumā notiks akcija „ Mīli dzīvi un rūpējies par  savu veselību”, kurā piedalīsies dejotāji, kā arī aktīvie „Dzīvības koks” biedri. Tāpat svarīgi pieminēt, ka 15.oktobrī  pulksten 17.00, Stendera ielā 5 Liepājā notiks atbalsta grupas nodarbības cilvēkiem, kam nepieciešams izrunāt jautājums, kurus vislabāk saprot tie, kam bijuši līdzīgi pārdzīvojumi;

-          Aizkrauklē – 15.oktobrī  pulksten 12.00  notiks akcija „ Mīli dzīvi un rūpējies par  savu veselību”, bet  pulksten 13:00 ikviens ir laipni aicināts piedalīties onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Aizkraukles reģionālās nodaļas sanāksmē, kas notiks Aizkraukles pilsētas bibliotēkas zālē, Lāčplēša ielā 3, lai noklausītos  farmācijas doktores Vija Eniņas lekciju- "Dabas zālīšu spēks un mēs".

-          Valmierā- 15.oktobrī sadarbībā ar Vidzemes augstskolu notiks akcija- „Mīli dzīvi un rūpējies par savu veselību”, studenti Valmieras ielās dalīs bukletus un dāvinās sievietēm rozītes kā atgādinājumu, ka mums katrai sevi ir jāmīl un par sevi jārūpējas;

-          Bauskā- 15.oktobrī Bauskas slimnīcā akcija- „Mīli dzīvi un rūpējies par savu veselību”, tiks dāvinātas sievietēm rozītes kā atgādinājums, ka mums katrai sevi ir jāmīl un par sevi jārūpējas!

4.       Krūts veselības dienā „Dzīvības koks” aicina visus labas gribas cilvēkus piespraust pie apģērba labi redzamā vietā rozā lentīti, kas ir labi atpazīstams simbols cīņā pret krūts vēzi. Mēs ceram, ka- jo vairāk būs lentīšu oktobrī, jo mazāk cilvēki baidīsies runāt par slimību. Tas būs kā savstarpējais atbalsts un vienošanās, ka vēzis IR JĀĀRSTĒ!

5.       Krūts veselības mēneša laikā „Dzīvības koks” centienus izveidot psihosociālās rehabilitācijas centru cilvēkiem pēc onkoloģiskām slimībām  atbalsta Lindex Latvija.  Šogad Lindex sadarbībā ar modes ikonu Jean Paul Gaultier ir radījuši kolekciju, no kuras ieņēmumiem 10% tiks ziedoti „Dzīvības koks”. Tāpat veikalos nopērkama dizainera radīta  rozā rokassprādze, no kuras visi ienākumi tiks ziedoti psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei Dignājā. Kolekcija  ir pieejama ekskluzīvi t/c Galerija Centrs. Rokassprādzes būs pārdošanā arī citos Lindex veikalos Latvijā.

6.       Krūts veselības mēneša ietvaros mūs atbalsta arī Fazer Lavija. Jau piekto gadu pēc kārtas uzņēmums Fazer Latvija iesaistās onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks’’ rīkotajā Rozā lentītes akcijā. Oktobrī no katra pārdotā Geisha produkta Fazer ziedos divus eiro centus onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai “Dzīvības koks’’ rehabilitācijas centra ‘’Spēka avots’’ izveidei. Akciju pirmajā gadā atbalstīja 26 tūkstoši cilvēku, četru gadu laikā šis skaitlis ir pieaudzis līdz 400 tūkstošiem cilvēku.

7.       Krūts veselības mēneša ideju, kā arī psihosociālās rehabilitācijas un psihosociālā atbalsta ideju atbalsta arī uzņēmums RIMI Latvija. RIMI šogad atbalsta mēnesi informatīvi - RIMI veikalos (62) tiks izvietoti Krūts veselības mēneša bukleti, kā arī darbinieki  nēsās rozā lentīti.

 

Vēl mēneša ietvaros vēlamies atgādināt, ka „Dzīvības koks”, kas ir Eiropas Krūts vēža organizāciju koalīcijas dalībnieks, izveidojis un nostiprina Europa Donna Latvija, kas būs organizācija, kuras mērķis ir krūts vēža pacientu interešu aizstāvība nacionālā mērogā, kā arī Latvijas pieredzes popularizēšana Eiropā.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

1. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
13. februāris - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. februāris - Atbalsta grupa Ventspilī, Ventspils Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
15. februāris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"