The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

„Drosme iesaistīties”- tā ir palīdzība kādam, kam tā vajadzīga

10.novembris, 2014

Seminārā dalībnieki tiks iepazīstināti ar atbalsta grupu veidiem, kāda ir grupas attīstība, kādām jābūt grupas vadītāja lomām un kompetencēm, kā arī tiks runāts par to, kā strādāt ar psiholoģiski sarežģītiem grupas dalībniekiem. Semināru vadīs klīniskā psiholoģe Vineta Silkāne un sociālā darbiniece, supervīzore Ramona Kokina. Semināra programmā paredzēts, ka pēc teorētiskām un praktiskām nodarbībām, dalībniekiem būs patstāvīgi jāsagatavo noslēguma darbs.

Seminārs notiek projekta ietvaros, kura mērķis aktualizēt jautājumus, kas svarīgi cilvēkiem, kuri sadzīvo ar hronisku slimību. Projekta ietvaros notika semināri Nīcā, Liepājā un Kuldīgā, kā arī konkurss žurnālistiem, kā arī vēstuļu konkurss par labāko pieredzes stāstu, kā cilvēki sadzīvo ar slimību.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības Liepājas nodaļa aicina liepājniekus un citu novadu iedzīvotājus būt aktīviem un sekot projekta „Drosme iesaistīties” idejai, proti - pēc iespējas aktīvāk iesaistīties aktīvā sabiedrības dzīvē, neskatoties uz slimību, kas pārdzīvota.

Projekts tiek īstenots ar LR Kultūras ministrijas un „Kurzemes NVO atbalsta centra” atbalstu.

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” dibināta 2004.gadā un atzīta par 2007.gada labāko nevalstisko organizāciju Latvijā. Šogad par nozīmīgu atbalstu pacientiem un profilakses darba veikšanu „Dzīvības koks” saņēma Latvijas Ārstu biedrības Veselības gada balvu. Biedrības galvenās aktivitātes vērstas pacientu tiesību izpratnes un pacientu un viņu tuvinieku pašapziņas veidošanā, kā arī pilsoniskās sabiedrības un sabiedrības grupu, tajā skaitā onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku, iesaiste aktīvos politikas, sociālās un sabiedriskās dzīves veidošanā. Jau no 2005.gada „Dzīvības koks” ir Eiropas krūts vēža biedrības „Europa Donna” biedrs, 2009.gadā „Dzīvības koks” kļuva arī par Latvijas Pilsoniskās Alianses (eLPA) biedru, lai veiksmīgāk pārstāvēt NVO intereses Latvijā, kā arī iestājās Eiropas Vēža pacientu koalīcijā (European Cancer Patient Coalition).
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"