The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Lai dzīve pēc vēža turpinās!

15.janvāris, 2015

Dzīvības koks un Rimi sāk ziedojumu kampaņu pirmā onkoloģisko pacientu rehabilitācijas centra izveidei

2015. gada 15. janvārī visos Rimi un Supernetto veikalos sākas ziedojumu vākšanas kampaņa onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības Dzīvības koks rehabilitācijas centra Spēka avots izveidei Dignājas muižā, Jēkabpils novadā. Ziedojumu kampaņa ir pirmais solis Rimi Latvia un Dzīvības koks sadarbībā, kuras mērķis ir tuvāko pāris gadu laikā savākt rehabilitācijas centra izveidošanai nepieciešamos 250 000 EUR.


Gandrīz ikviena ģimene Latvijā ir saskārusies ar diagnozi „vēzis”. Tas noteikti nav labākais, ko katrs grib savā dzīvē pieredzēt. Tomēr ir jāatceras, ka dzīve pēc vēža turpinās! Tā ir atšķirīga, jo pats cilvēks mainās, tomēr tā var būt kvalitatīva un pilnvērtīga. Par vēzi mēdz teikt, ka tā ir psihosomatiska saslimšana. Tā atstāj dziļas emocionālas traumas gan pacientā, gan tuviniekos. Lai to pārvarētu, nepieciešama psihosociālā rehabilitācija. Tāpēc Dzīvības koks augstu vērtē Rimi Latvia atbalstu rehabilitācijas centra izveidošanā. „Tas ir ne tikai atbalsts, bet arī izpratnes veidošana un nostiprināšana, ka dzīve pēc vēža turpinās. Tas ir ļoti svarīgi, īpaši, ja ņemam vērā sabiedrībā valdošās bailes un aizspriedumus pret onkoloģiskām slimībām”, uzsver biedrības valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.

“Rimi iesaistās šajā projektā ar pārliecību, ka 75 000 onkoloģisko pacientu Latvijā beidzot ir nepieciešams savs centrs, īpaša vieta, kurā tie var atgūt slimībai zaudētos spēkus un dzīvesprieku. Lai arī Spēka avota izveidošanai nepieciešamais līdzekļu apjoms nav mazs, es ticu, ka kopīgiem spēkiem mums tos izdosies savākt, jo 2014. gada laikā Rimi īstenotajās ziedojumu kampaņās Latvijas iedzīvotāji kopumā ir ziedojuši 241 610 eiro,” saka Kristīne Ciemīte-Kupre, Rimi Latvia Mārketinga un PR departamenta vadītāja.

Par rehabilitācijas centru Spēka avots

Latvijā pirmais onkoloģisko pacientu rehabilitācijas centrs tiek veidots vecās Dignājas muižas koka ēkā, gleznainā Daugavas ielokā, lai radītu vietu, kurā onkoloģiskie slimnieki var atgūt dzīvesprieku un smelties spēkus dzīvei.
2012. gada vasarā onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības koks vienojās ar Jēkabpils novada domi par Dignājas muižas ēkas un zemes piešķiršanu organizācijai. Vecajai koka ēkai ir nepieciešama kapitālā pārbūve – jauns jumts, logi, ārsienu remonts, pilnīga iekštelpu izbūve.

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"