"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

LAI PIETEIKTOS PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMĀM,
SPIED !ŠEIT!

7. decembris - Atbalsta grupa Ventspilī, Ventspils Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
12. decembris - Atbalsta grupa Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. decembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30

Sirsnīgi pateicamies ziedotājiem visā Latvijā!

20.maijs, 2015

Sirsnīgi pateicamies ziedotājiem visā Latvijā!
Ziedojumu akcijā Rimi un Supernetto pircēji saziedojuši teju 47 tūkstošus eiro psihosociālās rehabilitācijas centra onkoloģiskajiem pacientiem izveidei

Rimi Latvija un onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības Dzīvības koks kampaņas Iedvesmo dzīvei! pirmajā posmā saziedoti 46 982,69 EUR. Ziedojumu kampaņā iesaistījušies Rimi un Supernetto pircēji visā Latvijā. Par savāktajiem ziedojumiem Dignājas muižai tiks veikta topošā psihosociālās rehabilitācijas centra jumta rekonstrukcija.

Latvijā ik gadu ar diagnozi vēzis saskaras vairāk nekā 11 tūkstoši cilvēku. Līdz ar atveseļošanos katrs no viņiem sastopas ar jaunu izaicinājumu – atgriešanos ierastajā dzīvē. Lai onkoloģiskajiem pacientiem palīdzētu atgūt dzīvesprieku un spēkus pēc cīņas ar vēzi, kā arī nodrošinātu iespēju saņemt psiholoģisku atbalstu, onkoloģisko pacientu biedrība Dzīvības koks sākusi Latvijā pirmā onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas centra Spēka avots izveidi. Atbalstot šo iniciatīvu, Rimi un Supernetto veikalos trīs mēnešus bija iespēja ziedot naudu pie veikalu kasēm.
“Apzinoties iespēju uzrunāt teju katru Latvijas iedzīvotāju, mēs pieņēmām lēmumu iesaistīties onkoloģisko pacientu biedrības Dzīvības koks ziedošanas akcijā. Diemžēl vēzis ir pazīstams daudziem Latvijas iedzīvotājiem, un daudziem šī slimība nav sveša. Iespējams, tas izskaidro iedzīvotāju aktivitāti šīs ziedošanas kampaņas laikā, jo saziedotās summas apjoms pārsniedz vidējo ziedojumu apjomu, kas tiek savākts līdzīgā periodā. Tāpēc mēs esam ļoti pateicīgi mūsu klientiem un darbiniekiem par atsaucību un gatavību atbalstīt vēža pacientus, lai nodrošinātu viņiem un viņu tuviniekiem mūsdienīgas rehabilitācijas iespējas topošajā rehabilitācijas centrā. Saziedotā summa ir tikai sākums jaunā psihosociālā centra izveidē, taču jau šobrīd tā palīdzēs ieviest jūtamas pārmaiņas topošā centra ēkā,” komentē Laura Podskočija, SIA Rimi Latvia vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste.
Biedrības valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe norāda: “Mēs ļoti augstu vērtējam Rimi Latvia atbalstu centra izveidē un esam no sirds pateicīgi ikvienam ziedotājam. Saziedotās summas apmērs apliecina, cik daudzus šis jautājums ir uzrunājis un vēlreiz iezīmē centra izveides nepieciešamību.”
Lai savāktu rehabilitācijas centra izveidei nepieciešamos līdzekļus 250 000 EUR apmērā, biedrība Dzīvības koks sadarbībā ar Rimi 2015. gada februārī uzsāka ziedojumu vākšanas kampaņu Iedvesmo dzīvei!, aicinot ikvienu atbalstīt šo iniciatīvu, un ziedot Rimi un Supernetto veikalos, vai zvanot pa tālruni 90006682 (maksa par zvanu 1,42 EUR).SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

7. decembris - Atbalsta grupa Ventspilī, Ventspils Jauniešu mājā Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
12. decembris - Atbalsta grupa Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
14. decembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30

Tiksimies, lai parunātu:)
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KONFERENCE
19.-20. marts, 2015
CONFERENCE
19th-20th March, 2015
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"