The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Dzīvības koks konference Liepājā

13.oktobris, 2015

Otrdien, 20.oktobrī, pulksten 10.45 P.Stradiņa universitātes filiālē Riņķu ielā 24/26 konference "Iepazīt dzīvi no jauna – vēža izaicinājums, profesionāļu atbalsts un psihosociālā rehabilitācija".

Konferenci atklās onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītāja Ilga Vitāle. Par tematu "Aktuālās tendences onkoloģijā" uzstāsies Anna Krilova, onkoloģe, Piejūras slimnīcas Onkoloģijas klīnikas vadītāja. Piejūras slimnīcas Onkoloģijas klīnikas galvenā māsa Rigonda Kalna referēs par temtu  "Aprūpes aspekti pacientiem pēc krūts dziedzera operācijas".

Konferencē uzstāsies arī Latvijas Onkoloģijas centra psihoterapeite, biedrības "Dzīvības koks" valdes locekle Maija Kārkliņa un  biedrības valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe, Liepājas reģionālās slimnīcas Staru bloka vadītājs un Kurzemes Onkoloģijas attīstības biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Mežeckis un citi.

Tiks apskatīti temati: "Onkoloģisko pacientu psihoemocionālais raksturojums"; "Vai veselības aprūpes sistēma zina, kas satrauc pacientu, uzzinot diagnozi "vēzis"? Pētījums – kas pietrūkst pacientam ārstēšanas un pēc ārstēšanas procesā?";"Pasaules uzskata ietekme uz pacienta līdzestību un ārstēšanās procesu"; "Kā runāt par vēzi, lai mazinātu stereotipus un bailes, bet celtu efektivitāti (profilakses, diagnostikas, psihosociālās rehabilitācijas u.c.). Biedrības informatīvās aktivitātes".

Tāpat būs pieejams informatīvā izdevuma "Onkoloģijas Vēstis" jaunākais numurs ar Kurzemes Onkoloģijas attīstības biedrības aktualitātēm.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"