The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Esam izveidojuši video par neierobežotām NVO iespējām uzlabot dzīves kvalitāti

23.septembris, 2016

Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” izveidojusi video par NVO plašajām iespējām uzlabot dzīves kvalitāti dažādām sabiedrības grupām, tādējādi akcentējot biedrību un nodibinājumu lomu sabiedrības izaugsmes procesā. Video sižetā tiek parādīti labie darbi, ko jau paveikušas biedrības „Free Riga”, „1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība” un arī biedrība „Dzīvības koks”.

Uzsākot projektu „Ideja. Iniciatīva. Rīcība.”, mērķis ir demonstrēt nevalstiskā sektora nozīmi gan konkrētu mērķgrupu interešu aizstāvībā, gan kopējā sabiedriskā labuma gūšanā. Video sižetā izvēlētas trīs organizācijas, kas ar jau līdz šim paveikto parāda plašās darbības iespējas, piemēram, pildot sabiedrības izglītošanas un informēšanas funkcijas, panākot izmaiņas likumdošanā, uzlabojot pilsētvidi un labiekārtojot ēkas un teritorijas, ļaujot katram cilvēkam apzināties savas spējas un mudinot viņus līdzdarboties pilsoniskās sabiedrības veidošanā.

Katras organizācijas virzītājspēks ir cilvēks, kas ar savu ideju aizrauj citus, tādā veidā kļūstot jau par domubiedru grupu, kuru darbības iespējas ir teju vai neierobežotas. Biedrība „Free Riga” misija ir sakopt neapsaimniekotus īpašumus, ēkas un teritorijas, lai pēc tam tās varētu piedāvāt citiem radošiem cilvēkiem viņu mākslinieciskajām izpausmēm un arī pasākumu organizēšanai. Šis ir lielisks NVO piemērs, kā dažu cilvēku iniciatīva rezultējusies kopējā sabiedrības labumā, proti, tiek sakopti īpašumi, cilvēki tiek pie telpām un sabiedrības pārstāvji var apmeklēt tur notiekošos pasākumus.

Sabiedrības, īpaši jaunatnes izglītošanas funkciju par barikāžu laika notikumiem uzņēmusies „1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība”, un tas tiek darīts dažādos veidos – izveidojot muzeju Rīgā un muzeobusu, kas apceļo Latviju, ļaujot muzeju iepazīt virtuāli, organizējot konferences, seminārus, atceres pasākumos, izdodot grāmatas un brošūras par šiem notikumiem, kā arī panākot izmaiņas likumdošanā. Un arī šajā gadījumā liels spēks ir cilvēku vienotībā, lai virzītos uz biedrības mērķi un misiju – neļaut aizmirst šos Latvijai nozīmīgos notikumus.
Savukārt iespējas sociālajā jomā demonstrē biedrība „Dzīvības koks”, kas arī aktīvi darbojas sabiedrības izglītošanas jomā, atbalsta grupu tīkla veidošanā un attīstīšanā, onkoloģisko pacientu interešu aizstāvēšanā, taču vērš uzmanību arī uz pasaules tendenču īstenošanu Latvijā, piemēram, aktualizējot jēdzienu – dzīves kvalitāte.

Video iespējams noskatīties spiežot uz attēla:


Projekta nākamais posms būs iedvesmojošu lekciju organizēšana Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē katra oktobra otrdienā, - katrā pasākumā ar savu pieredzes stāstu piedalīsies divi iedvesmotāji.

Šis projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"