The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA
23.09. - 29.09., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības (kr.v)
27.septembrī pulksten 14:00 Liepājā viesossies cigun treneris un ārsts Igors Kudrjavcevs
30.09. - 06.10., programma - gremošanas orgānu sistēmas onkoloģiskās saslimšanas visiem vecumiem
07.10. - 13.10., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
14.10. - 20.10., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
16.oktobrī Jēkabpilī mentoru apmācības un "Dzīvības koks" atbalstītāju tikšanās
21.10. - 27.10., onkohematoloģija
28.11. - 03.11., onkohematoloģija
04.11. - 10.11., programma -ādas vēzis un melanoma visiem vecumiem
25.11. - 01.12., programma sievietēm vieism vecumiem pēc krūts vēža ginekoonkoloģiskām slimībām
02.12. - 08.12., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības (kr.v.)
09.12. - 15.12., programma dažādu vecumu cilvēkiem pēc onkoloģiskās slimības
Pieteikšanās programmām: https://anketa.dzivibaskoks.lv

Aicinām uz iedvesmojošu sarunu ciklu „Ideja. Iniciatīva. Rīcība.”

28.septembris, 2016

Oktobris visā pasaulē tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis, kad ikviens tiek aicināts paust solidaritāti sievietēm, kuras skāris krūts vēzis. Joprojām sabiedrībā pastāv dažādi stereotipi par onkoloģiskiem pacientiem un šo slimību kopumā, kas nevis veicina pacientu ātrāku un veiksmīgāku atveseļošanos, bet gan apgrūtina šo procesu. Neizpratne, novēršanās, žēlošana – šīs ir tikai dažas no apkārtējo cilvēku reakcijām, un tas onkoloģisko pacientu, kas nonācis jau tā sarežģītā situācijā, emocionāli sagrauj vēl vairāk. Atrast sevī spēku, lai tiktu galā ar plašo negatīvo emociju gammu, ļautu arī vieglāk pēc akūtā ārstēšanās posma atgriezties pilnvērtīgā dzīvē. Lai sniegtu atbalstu gan onkoloģiskajiem pacientiem, gan citiem cilvēkiem, kas saskārušies ar dažādiem dzīves sagādātiem sarežģījumiem, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” oktobrī organizēs iedvesmojošu sarunu ciklu „Ideja. Iniciatīva. Rīcība.”, kurā piedalīsies vairāki sociāli aktīvi cilvēki, daloties pieredzē, kā viņiem ir izdevies pārvarēt dzīves sagādātus pārbaudījumus un kas viņus motivē palīdzēt citiem.

Pirmais pasākums norisināsies 4. oktobrī Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē no plkst. 16:00 līdz 18:00, un tajā uzstāsies ārsts Valdis Zatlers un vēdiskā astroloģe, HennaGuru Inese Dāvidsone. Valdis Zatlers dalīsies savā pieredzes stāstā, ieņemot abu pušu lomas - gan ārsta, gan pacienta, savukārt Inese Dāvidsone sniegs padomus, kā nepazaudēt sievišķību pat tad, ja dzīvē ir pienācis, iespējams, viens no emocionāli un fiziski sarežģītākajiem posmiem.

Šis iedvesmojošo sarunu cikls paredzēts kā pozitīvs impulss, kas sniegs pārliecību - ja kāds cits ir varējis tikt galā ar grūtībām, to varu arī es! Saskaroties ar kādu problēmu, vai tā būtu slimība, darba zaudēšana, sarežģījumi ģimenē, ļoti daudziem cilvēkiem iestājas apjukums un neziņa, kā rīkoties tālāk. Un šādā brīdī iedvesmojošs stāsts un sirsnīgs padoms var ļaut ieraudzīt dzīvi atkal gaišās krāsās, lai pārvarētu sarežģījumus un lai cilvēks apzinātos savu spēku, ka arī viņš var kļūt par aktīvu pilsoniskās sabiedrības pārstāvi.

Projekta ietvaros notiks četri pasākumi, kuros savu dzīvesstāstu izklāstīs kopā astoņi iedvesmojoši cilvēki. Tie norisināsies oktobra otrdienās plkst. 16:00 Rīgā, Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē (Kalnciema ielā 35). Ieeja pasākumos ir bez maksas, taču sava dalība jāpiesaka iepriekš, zvanot 67625339 vai rakstot uz e-pasta adresi dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv.

Šis projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.
Projekta ietvaros jau izveidots video sižets par NVO plašajām iespējām uzlabot dzīves kvalitāti dažādām sabiedrības grupām, tādējādi akcentējot biedrību un nodibinājumu lomu sabiedrības izaugsmes procesā. Video tiek parādīti labie darbi, ko jau paveikušas biedrības „Free Riga”, „1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība” un arī biedrība „Dzīvības koks”.

Video ir pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=Fkr9F4al--8

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
Dzīvības koks Jēkabpilī
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"