"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
22.maijs - Atbalsta grupa Ventspilī
24.maijs - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila iela 13-1, plkst. 17:30
27.maijs-2.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma sievietēm līdz 55 gadu vecumam pēc krūts vēža un ginekoonkoloģiskām slimībām
3.-9.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma dažāda vecuma cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT

Aicinām uz iedvesmojošu sarunu ciklu „Ideja. Iniciatīva. Rīcība.”

28.septembris, 2016

Oktobris visā pasaulē tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis, kad ikviens tiek aicināts paust solidaritāti sievietēm, kuras skāris krūts vēzis. Joprojām sabiedrībā pastāv dažādi stereotipi par onkoloģiskiem pacientiem un šo slimību kopumā, kas nevis veicina pacientu ātrāku un veiksmīgāku atveseļošanos, bet gan apgrūtina šo procesu. Neizpratne, novēršanās, žēlošana – šīs ir tikai dažas no apkārtējo cilvēku reakcijām, un tas onkoloģisko pacientu, kas nonācis jau tā sarežģītā situācijā, emocionāli sagrauj vēl vairāk. Atrast sevī spēku, lai tiktu galā ar plašo negatīvo emociju gammu, ļautu arī vieglāk pēc akūtā ārstēšanās posma atgriezties pilnvērtīgā dzīvē. Lai sniegtu atbalstu gan onkoloģiskajiem pacientiem, gan citiem cilvēkiem, kas saskārušies ar dažādiem dzīves sagādātiem sarežģījumiem, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība „Dzīvības koks” oktobrī organizēs iedvesmojošu sarunu ciklu „Ideja. Iniciatīva. Rīcība.”, kurā piedalīsies vairāki sociāli aktīvi cilvēki, daloties pieredzē, kā viņiem ir izdevies pārvarēt dzīves sagādātus pārbaudījumus un kas viņus motivē palīdzēt citiem.

Pirmais pasākums norisināsies 4. oktobrī Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē no plkst. 16:00 līdz 18:00, un tajā uzstāsies ārsts Valdis Zatlers un vēdiskā astroloģe, HennaGuru Inese Dāvidsone. Valdis Zatlers dalīsies savā pieredzes stāstā, ieņemot abu pušu lomas - gan ārsta, gan pacienta, savukārt Inese Dāvidsone sniegs padomus, kā nepazaudēt sievišķību pat tad, ja dzīvē ir pienācis, iespējams, viens no emocionāli un fiziski sarežģītākajiem posmiem.

Šis iedvesmojošo sarunu cikls paredzēts kā pozitīvs impulss, kas sniegs pārliecību - ja kāds cits ir varējis tikt galā ar grūtībām, to varu arī es! Saskaroties ar kādu problēmu, vai tā būtu slimība, darba zaudēšana, sarežģījumi ģimenē, ļoti daudziem cilvēkiem iestājas apjukums un neziņa, kā rīkoties tālāk. Un šādā brīdī iedvesmojošs stāsts un sirsnīgs padoms var ļaut ieraudzīt dzīvi atkal gaišās krāsās, lai pārvarētu sarežģījumus un lai cilvēks apzinātos savu spēku, ka arī viņš var kļūt par aktīvu pilsoniskās sabiedrības pārstāvi.

Projekta ietvaros notiks četri pasākumi, kuros savu dzīvesstāstu izklāstīs kopā astoņi iedvesmojoši cilvēki. Tie norisināsies oktobra otrdienās plkst. 16:00 Rīgā, Kalnciema kvartāla Izstāžu zālē (Kalnciema ielā 35). Ieeja pasākumos ir bez maksas, taču sava dalība jāpiesaka iepriekš, zvanot 67625339 vai rakstot uz e-pasta adresi dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv.

Šis projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.
Projekta ietvaros jau izveidots video sižets par NVO plašajām iespējām uzlabot dzīves kvalitāti dažādām sabiedrības grupām, tādējādi akcentējot biedrību un nodibinājumu lomu sabiedrības izaugsmes procesā. Video tiek parādīti labie darbi, ko jau paveikušas biedrības „Free Riga”, „1991.gada barikāžu dalībnieku biedrība” un arī biedrība „Dzīvības koks”.

Video ir pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=Fkr9F4al--8

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

12. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
10. aprīlis - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
26. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
22.-28. aprīlis - Psihosociālās rehabilitācijas programma 4. maiņa

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"