"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
22.maijs - Atbalsta grupa Ventspilī
24.maijs - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila iela 13-1, plkst. 17:30
27.maijs-2.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma sievietēm līdz 55 gadu vecumam pēc krūts vēža un ginekoonkoloģiskām slimībām
3.-9.jūnijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma dažāda vecuma cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT

«Dod pieci» labdarības maratonā saziedoti 190 910 eiro

21.decembris, 2016

«Dod pieci» labdarības maratonā saziedoti 190 910 eiro
 Šogad labdarības maratonā “Dod pieci!” saziedoti 190 910,45 eiro. Saziedotā nauda sniegs atbalstu vēža slimniekiem, palīdzot atlabt īpašās psihosociālās rehabilitācijas nometnēs, ko rīko onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks". Par dārgāko maratona dziesmu ar 4 111 eiro kļuva grupas "Marta migla" dziesma "Koris".
Par līdz šim saziedoto naudu būs iespējams sarīkot 21 nometni 513 cilvēkiem.
 
Kampaņas seja Iveta Biezā maratona laikā saprata, ka apkārt viņai arī ir cilvēki, kas ir vēža skartie un nu visi savienojušies vienā ķēdītē. Ivetas Jaunā gada apņemšanās ir būt veselai.
 
Maratona dārgākā dziesma
 
Līdzīgas maratona akcijas norisinājušās citās Eiropas Savienības (ES) valstīs. Aleksis Vilciņš 19 gadu vecumā kļuvis par jaunāko stikla studijas dīdžeju visā ES, klausītājiem pavēstīja Toms Grēviņš.
 
"Esam ļoti pateicīgi par tik negaidīti lielu atbalstu," "Dod pieci!" noslēgumā atzina onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības ''Dzīvības koks'' valdes locekle Maija Kārkliņa. Latvijā šobrīd ir gandrīz 75 tūkstoši cilvēku, kuriem ir diagnosticēts vēzis, taču valsts apmaksāta psihosociālā rehabilitācija nav pieejama. Maija Kārkliņa atklāja, ka labdarības maratons jau tagad ir palīdzējis daudziem cilvēkiem saprast, ka savā cīņā ar vēzi viņi nav vieni.
 
Savukārt Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta atzina, ka "Dod pieci!" ir kļuvis par sirsnīgu tradīciju, kas ikvienam ļauj kļūt labākam, bet sabiedrībai kopumā palīdz ieraudzīt tos, kuriem vajadzīgs apkārtējo atbalsts. "Pateicoties Latvijas sabiedriskajiem medijiem, īpaši Latvijas Radio 5 - Pieci.lv, arī šogad aktualizēta daudziem Latvijas cilvēkiem svarīga, bet noklusēta, nepamanīta tēma. Paldies katram ziedotājam par uzticību un atbalstu!” teica Dimanta.
 
"Man ir liels prieks, ka Latvijas Radio veidotā akcija ar katru gadu gūst arvien lielāku ievērību un tajā iesaistās arvien plašāks atbalstītāju loks. Domāju, ka visiem, kas piedalījās šī spilgtā notikuma tapšanā un sagatavošanā vairāku mēnešu garumā, šobrīd ir pamats patiesam gandarījumam par paveikto," atzina Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš.
 
"Ir tikai pašsaprotami, ka esam iesaistījušies šajā labdarības maratonā, lai stāstītu, skaidrotu un pievērstu sabiedrības uzmanību tēmai, par kuru daudzi ir vairījušies runāt skaļi," pauda VSIA ''Latvijas Televīzija'' valdes priekšsēdētājs Ivars Belte. 
 
Trīs Pieci.lv dīdžeji Magnuss Eriņš, Toms Grēviņš un Aleksis Vilciņš "Dod pieci!" stikla studijā pie tirdzniecības centra "Origo" pavadīja 149 stundas. Sešu dienu laikā viņus apmeklēja sabiedrībā zināmas personības un iemīļoti mūziķi.
 
Šogad labdarības maratona laikā tika lauzti vairāki dārgāko dziesmu rekordi. 2000 eiro ziedoja Ieva un Jānis par Dona izpildīto kompozīciju ​"Tepat", Pauls par Zemfiras dziesmu “Žitj v tvojej golove” ( “Dzīvot tavā galvā, krievu val.) noziedoja 3000 eiro, bet 4 000 eiro ziedoja kāds uzņēmums par dziesmu "U2" "Song for Someone".
 
Šogad tik saziedots par 55 363,74 eiro vairāk nekā pērn. Pērn “Dod pieci!” labdarības maratona laikā saziedoja 135 546 eiro. Iegūtā nauda bija veltīta bērnu ar īpašām vajadzībām asistentu darba apmaksāšanai. Labdarības maratona pirmajā - 2014. - gadā saziedoja 64 555 eiro, kas tika nogādāti vientuļajiem pensionāriem. 

Pieteikties psihosociālās rehabilitācijas programmām var ŠEIT.
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

12. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
10. aprīlis - Ikmēneša sanāksme Liepājā, Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā plkst. 17:30
26. aprīlis - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
22.-28. aprīlis - Psihosociālās rehabilitācijas programma 4. maiņa

Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"