The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Rozā lentītes uzsāk ceļu pie vēstnešiem visā Latvijā

13.oktobris, 2017

Rozā lentītes uzsāk ceļu pie vēstnešiem visā Latvijā
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks” oktobrī – krūts veselības mēnesī aicina ikvienu demonstrēt solidaritāti cilvēkiem, kuras skāris krūts vēzis, pie apģērba piespraužot Rozā lentīti.
22 uzņēmīgi vēstneši visā Latvijā šomēnes nodos Rozā lentītes savā pilsētā saviem tuviniekiem, draugiem, paziņām, kolēģiem.
Rozā lentīte ir krūts vēža apzināšanās un solidaritātes simbols. Nēsājot šo simbolu, ikviens parāda, ka viņš nav vienaldzīgs un spēj saprast, ko nozīmē cilvēkam, viņa ģimenei, bērniem, tuviniekiem uzzināt diagnozi krūts vēzis. Tas ir simbolisks žests, kas parāda, ka nebaidāmies no stereotipiem un mītiem, ka zinām, ka katra cīņa ar krūts vēzi gan tā, kas uzvarēta, gan tā, kas tikai vēl priekšā, ir dzīve, jo dzīve pēc vēža turpinās! Vairosim sabiedrības izpratni, parādot, ka atbalstām viens otru un palīdzam pārvarēt bailes no slimības. Katra lentīte ir gaismas un krāsas stariņš rudenī. Jo vairāk krāsas, jo vairāk drošības un pleca sajūtas!Izsakām pateicību modes preču tīklam
Lindex, kas oktobrī laidis klajā savu jauno dizaina kolekciju “Pink Collection”, kurā 10% no mazumtirdzniecības cenas tiks ziedoti "Dzīvības koks". Papildus kolekcijai "Pink Collection" Lindex visos Latvijas veikalos pārdos arī Rozā lentīti. “Pink Collection” būs pieejama Lindex veikalos visu oktobri.
Paldies zīmolam
Kevin Murphy Latvia, kas visu oktobri aicina iegādāties KEVIN.MURPHY produktus rozā krāsā un atbalstīt sievietes, kuras skāris krūts vēzis. KEVIN.MURPHY zīmols visā pasaulē šajā mēnesī aicina Jūs arī nepalikt vienaldzīgiem un piedalīties šajā atbalsta akcijā. No katra pārdotā Rozā produkta tiks ziedots 1 Eur onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai “Dzīvības koks”.

 

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"