The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Iedvesmo dzīvei - Zintas stāsts

19.oktobris, 2017

Oktobrī - Krūts veselības mēnesī ar prieku dalāmies iedvesmojošā spēka stāstā. Zinta ļauj ieskatīties savā pieredzē, un mēs ceram, ka tas iedvesmos arī citus.

"Kamēr tas nenotika ar mani - likās, ka tādas problēmas vispār nav, Tagad zinu, ka ir ļoti daudzas sievietes, kas pārdzīvo to pašu, ko es, tomēr baidās, kautrējas, nevēlas par to runāt. Es esmu pārliecināta, ka par to ir jārunā cik vien skaļi un atklāti iespējams! Mēs, saslimušās, neesam spitālīgās, neesam žēlojamas, neesam savādākas kā tās, kuras ir "veselas". Pēdiņās lieku tādēļ, ka zinu - katrai sievietei ir kāda problēma, par ko viņa nevēlas skaļi runāt it sevišķi tās, kurām 50+. Tomēr arī es izjūtu neizpratni no sabiedrības puses (kādēļ "viņa", tas ir, es, tik ilgi neiet darbā; kādēļ viņa staigā apkārt, ja ir "uz slimības lapas" u.c.). Dzīve izmainās reizē ar diagnozi. Skats uz dzīvi un tās nozīmība arī izmainās.
Tagad es esmu pārliecināta, ka svarīgas ir tikai savstarpējās attiecības, ģimene, veselība un draugi... viss pārējais ir nieks.
Es uzticos saviem ārstiem, kaut arī lasu, klausos un skatos citu cilvēku pieredzi angļu un krievu valodās. Man ar ārstiem ir ārkārtīgi paveicies jau sākot ar ģimenes ārsti!
Šodien bija mana pēdējā apstarošanas reize, esmu veselus 10 mēnešus veltījusi savai veselībai un pārdomām par savu nepareizo dzīves veidu (pārāk daudz darba, pārāk maz laika sev).
Vēlos un varu par savu saslimšanu runāt ar tām. kurām viss tikai priekšā. Man šķiet, ka esmu pietiekami stipra, lai palīdzētu citiem.
Mans padoms citām - uzdot jautājumus ārstiem, lasīt, izzināt savu saslimšanu līdz pakāpei, kad jūti - ES esmu noteicēja pār sevi, nevis krūts vēzis. Es esmu stipra un varu izturēt."

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"