The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Lindex rīkotās Rozā lentītes kampaņas laikā tiek savākti 900 000 EUR, kas paredzēti vēža izpētei

13.novembris, 2017

Pateicoties grezniem augstākās kvalitātes mājas apģērbiem un apakšveļai, skaistiem aksesuāriem un Rozā lentītēm, Lindex kopā ar saviem klientiem oktobra mēnesī ir savācis 900 000 EUR, kas paredzēti vēža izpētei.

Uzņēmums Lindex lepojas būt par galveno Rozā lentītes kampaņas partneri jau kopš 2003. gada. Katru gadu uzņēmums rīko īpašu kampaņu, lai veicinātu vēža izpēti un informētu sabiedrību par krūts vēzi.

"Es patiešām lepojos ar visiem mūsu klientiem un kolēģiem, kas katru gadu izrāda milzīgu entuziasmu cīņā ar krūts vēzi. Diemžēl šī slimība skar daudzus, un mēs ceram, ka mūsu atbalsts veicinās tālākos panākumus vēža izpētes jomā,” saka Elizabete Peregi (Elisabeth Peregi), Lindex pagaidu izpilddirektore.

Papildus iespējai iegādāties Rozā lentītes klienti Lindex veikalos varēja iegādāties arī produktus no Lindex 2017. gada Pink Collection, kas ir grezna mājas apģērbu un apakšveļas kolekcija, kurā iekļauts arī mīksts protēzēm paredzēts krūšturis, valkājams ar vai bez protēzes. Vēža izpētei tiek ziedoti 10% no kolekcijas pārdošanas cenas, kā arī visa summa, kas saņemta par Rozā lentīšu tirgošanu. Kopā ar saviem klientiem Lindex visos tirgus segmentos kopumā ir savācis 900 000 EUR. Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības “Dzīvības koks” vadītāja Gunita Berķe: ”Mēs augstu vērtējam Lindex ieguldījumu uzmanības pievēršanā tām sekām, ko atstāj  pārciests krūts vēzis uz sievietēm un viņu ģimenēm. Lindex arī ir kā simbols Rozā lentītes cīņai pret krūts vēzi pie mums, Latvijā.  Ikviens, kas saskāries ar vēzi, tajā skaitā ar krūts vēzi, zina, ka mainās visa turpmākā dzīve. Vēzi  šobrīd uzskata par psihosomatisku saslimšanu, kas var ietekmēt visas turpmākās dzīves kvalitāti. Tāpēc ir ļoti svarīgi palīdzēt sievietēm pēc krūts vēža atgriezties pilnvērtīgā dzīvē. Lai to veicinātu biedrība “Dzīvības koks” ar Lindex atbalstu ievieš psihosociālās rehabilitācijas programmas sievietēm pēc krūts vēža kopā ar dzīves biedriem, kā arī turpina veidot psihosociālās rehabilitācijas centru, kurā rehabilitāciju varēs saņemt ikviena sieviete pēc krūts vēza, kā arī viņu ģimenes locekļi.  “Dzīvības koks” ir patiesi pagodināts par sadarbības iespējām un atbalstu, ko sniedz Lindex." Rozā Kampaņas ietvaros Lindex ziedo 15 000 EUR biedrībai "Dzīvības koks". Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti psihosociālās rehabilitācijas īstenošanai cilvēkiem, kas saskārušies ar vēža diagnozi.

Cīņa pret krūts vēzi ir nozīmīgs Lindex sociālais ieguldījums, un ik gadu modes nozares uzņēmums atbalsta Rozā lentītes kampaņu, rīkojot aktivitātes visos Lindex tirgos.  

SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"