The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:
11. jūlijā pulksten 14.00 Liepājā, Klaipēdas ielā 96a - ergoterapeita Rūdolfa Cešeiko lekcija un nodarbība
6. un 11. jūlijā pulksten 17.00 Liepājā, Stendera ielā 5 (Vācu namā) - iepazīšanās nodarbība ar kanisterapijas iespējām un suņiem dziedniekiem
10.jūlijs - Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas tikšanās
15.-21.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkolohematoloģisku slimību (hroniska mieloleikoze)
22.-28.jūlijs - Psihosociālās rehabilitācijas programma cilvēkiem ar onkohematoloģisku slimību (hodžkina, nehodžkina limfoma)
Lai pieteiktos kādai no 2018. gada psihosociālās rehabilitācijas programmām
"Spēka Avots" spied ŠEIT
13.septembrī pulksten 17:30 atbalsta grupa cilvēkiem, kuri grib parunāt ar citiem cilvēkiem:) Tikšanās, kā ierasti, Melnsila ielā 13-1.

Ir jāārstē dvēsele! Par rehabilitācijas nometni „Spēka avots”

15.jūnijs, 2011

„Es vēlos ne tikai eksistēt, bet dzīvot, jo arī man ir tādas tiesības,” savā motivācijas vēstulē, piesakoties dalībai nometnē „Spēka Avots”, raksta viena no dalībniecēm. Un jau šo svētdien sievietes no visas Latvijas satikās nometnē „Spēka Avots”, lai mācītos „dzīvot” un smeltos spēku gan pasniedzēju - ārstu lekcijās, gan piedaloties māla, deju un mākslas terapijas nodarbībās, gan savstarpēji spēcinot viena otru. Programma sagatavota sadarbībā ar Latvijas vadošajiem speciālistiem, kā arī pēc ārvalstu pieredzes.

Sajūtas, kas pārņem sievieti, izdzirdot diagnozi „krūts vēzis”, nav vārdiem aprakstāmas. Tas ir šoks, neticība un apziņa, ka turpmāk dzīve nekad vairāk nebūs tāda, kā bija iepriekš – ir jāiemācās sadzīvot ne tikai ar slimību un apkārtējo pasauli, bet, galvenais, – pašai ar sevi. Arī tuviniekiem ir jāzina un jāprot atrast pareizie vārdi, lai palīdzētu pārvarēt bailes no vēža. Latvijā ar krūts vēzi katru gadu saslimst apmēram 1000 sievietes (kopā Latvijā reģistrēti vairāk kā 60 tūkstoši onkoloģisko pacientu). Akūtā ārstēšana, fiziska atbrīvošanās no audzēja, ir tikai viena daļa no pilnīgas izārstēšanās. „Onkoloģisku slimību, tajā skaitā krūts vēzi, nevar izārstēt tikai ar ķirurģisku iejaukšanos, pielietojot staru un ķīmijterapiju. Ir jāārstē arī dvēsele.”, uzskata pacientu biedrības valdes locekle Mārīte Vilcāne.

Psihosociālā rehabilitācija onkoloģiskajiem pacientiem nav valsts apmaksāta programma, to ievieš nevalstiska organizācija, biedrība „Dzīvības koks”, kas to attīstīt var tikai pateicoties cilvēku un kompāniju ziedojumiem. „Dzīvības koks” saka lielu paldies visiem atbalstītājiem, pateicoties kuriem, izdevies noorganizēt šīs vasaras rehabilitācijas nometnes – portālam www.ziedot.lv, „Swedbank”, „Skonto metāls”, „Rīgas Ostas Elevators”, „Fazer maiznīca”, „Lindex”, „Samsung”, Latvijas Nacionālais teātris, „AVON”, „Roche Latvia”, „GlaxoSmithKline Latvia”, kā arī pateicanmies visiem individuālajiem un anonīmajiem ziedotājiem!

Kopumā nometnēs jau ir piedalījušies vairāk kā 100 onkoloģisko pacientu. Šovasar vēl var pieteikties uz divām nometnēm: no 10. līdz 15. jūlijam un no 7. līdz 12. augustam. Tuvāka informācija www.dzivibaskoks.lv. Lai pieteiktos nometnē, jāsagatavo motivācijas vēstule, kas jānosūta uz e-pastu: dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv, vai arī pasta adresi: „Dzīvības koks”,
Melnsila iela 13-1, Rīga, LV-1046.


SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Ventspilī
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS
13. septembris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1 plkst. 17:30
Tiksimies, lai parunātu:)
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

"MĒS ESAM TEPAT, LAI TEVI IEDVESMOTU"