"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

LAI PIETEIKTOS PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMĀM,
SPIED !ŠEIT!

Reģionos

Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos jūnijā
06.jūnijs, 2017
Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos otrajā otrdienā arī vasarā. 13. jūnijā pulksten 17.30 Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē E.Veidenbauma ielā 3 par ultrasonogrāfiju kā diagnostikas metodi, tās iespējām un pielietojumu, kad ko redz un kāpēc neredz, stāstīs ārste Nataļja Daškina. Piejūras slimnīcas Onkoloģijas klīnikas laboratorijas ārste, ultrasonogrāfijas speciāliste N. Daškina šogad maijā saņēma Veselības ministrijas Atzinības rakstu par lielo ieguldījumu onkoloģisko pacientu aprūpē, aizvadot onkoloģijas nozarē 21 darba gadu. Viņa apguvusi arī papildu prasmes, kļūstot par pašlaik vienīgo speciālisti Kurzemē, kas sadarbībā ar ķirurgu veic vairogdziedzera punkciju ultrasonogrāfijas kontrolē. Mācību klase atrodas trešajā stāvā (ir lifts). Tuvāka informācija pie Ilzes Vainovskas, biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītājas - m.t. 28343138
Lasīt vairāk
"Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu"
25.maijs, 2017
"Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu"
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu maijā sākusi īstenot projektu "Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu".
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļas sanāksme aprīlī
06.aprīlis, 2017
"Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina būt radošiem un aktīviem, aicinot biedrus uz ikmēneša tikšanos 11. aprīlī. Sarunās piedalīsies arī Liepājas reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa.
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļas sanāksme martā
07.marts, 2017
Marta optimisma, dzīvesprieka un ideju devu biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa piedāvā 14. martā pulksten 17.30, kad Sociālā dienesta mācību klasē (Veidenbauma 3. 3. stāvā) uz sarunu par dzīvi un veselību aicināts Liepājas reģionālās slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas virsārsts Uldis Balodis.
Lasīt vairāk
Radošie vakari Liepājā
01.februāris, 2017
"Dzīvības koka" Liepājas nodaļa ir sadarbības partneris jauniešu attīstības programmas "Go Beyond" sociālajam projektam, kas februārī paredz radošus atbalsta pasākumus onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem. Februārī notiks trīs radošie vakari: Jogas vingrojumu vakars, inprovizācijas teātra vakars un kolāžas darbnīca. Radošie vakari (‘’Dzīvības koks’’ biedriem un jebkuram citam interesentam, jebkuram vecumam) ir BEZMAKSAS.
Lasīt vairāk
"Dzīvības koka" Liepājas nodaļa sadarbojas ar jauniešu attīstības programmu "Go Beyond"
16.janvāris, 2017
"Dzīvības koka" Liepājas nodaļa ir sadarbības partneris jauniešu attīstības programmas "Go Beyond" sociālajam projektam, kas februārī paredz radošus atbalsta pasākumus onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem, kā arī informatīvas akcijas skolās (par tām plašāk informēs pati "Go Beyond" komanda). Pasākumi iecerēti, atzīmējot Pasaules Pretvēža dienu (4. februāris). Tās moto - "Mēs varam. Tu vari", uzsverot dažādās iespējas, kā katrs viens un visi kopā var mazināt aizspriedumus un stereotipus, lai sabiedrības attieksme palīdzētu pacientiem un viņu tuviniekiem gan uzzinot diagnozi un ārstēšanās laikā, gan psihosociālās rehabilitācijas posmā.
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļas sanāksmes 2017.gadā
03.janvāris, 2017
Arī šajā gadā turpinās "Dzīvības koka" tradīcija tikties katra mēneša otrajā otrdienā pulksten 17 Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē trešajā stāvā (E.Veidenbauma ielā 3, ir lifts). Biedrība "Dzīvības koks" apvieno cilvēkus, kuri saskārušies ar onkoloģisku diagnozi un meklē atbalstu vai arī var ar savu pieredzi atbalstīt citus.
Lasīt vairāk
<<  iepriekšējā
1
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

11. MAIJĀ
25. MAIJĀ

Tiksimies, lai parunātu:)
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KONFERENCE
19.-20. marts, 2015
CONFERENCE
19th-20th March, 2015
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

Dignājas muiža 2016.gada vasarā