"Dzīvības koks" - onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība

Vadošā nevalstiskā organizācija Latvijā, kas apvieno pacientus un viņu tuviniekus!

90006682 — zvani un ziedo onkoloģisko
pacientu psihosociālajai rehabilitācijai
(1,42 EUR par zvanu)


The European Cancer Patient Coalition
EUROPA DONNA

TU VARI PIEDALĪTIES:

LAI PIETEIKTOS PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMĀM,
SPIED !ŠEIT!

10. oktobris Ikmēneša tikšanās Liepājā, plkst. 17:30 (skat. sadaļu Liepāja)
12. oktobris - Ikmēneša tikšanās Ventspilī, Jauniešu mājā, Kuldīgas ielā 13 plkst. 17:30
19. oktobris - Atbalsta grupa Rīgā, Melnsila ielā 13-1, plkst. 17:30

Reģionos

Liepājas nodaļas tikšanās oktobrī
07.oktobris, 2017
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz tikšanos ar dzejnieci Janu Egli un dziesminieku Jāni Rūci 10. oktobrī pulksten 17.30 Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē E.Veidenbauma ielā 3. Visu oktobri tirdzniecības namā "Kurzeme""3. stāvā skatāma izstāde "Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu", ko esam īstenojuši ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu. Pēc tam izstāde ceļos uz Onkoloģisko poliklīniku, Liepājas Neredzīgo biedrību, Diabēta biedrību u.c. Oktobris ir Krūts veselības mēnesis, kad pastiprināta uzmanība pievērsta onkoloģisko slimību profilaksei. 15. oktobrī visi aicināti piespraust apģērbam (profilam sociālajos tīklos) rozā lentīti, apliecinot atbalstu un solidaritāti sievietēm/vīriešiem, kam diagnosticēts krūts dziedzera ļaundabīgs audzējs. (Krūts dziedzera vēzis sastopams arī vīriešiem, taču viņi ir nepilns procents no saslimušo skaita.) Oktobrī un novembra sākumā vēl turpinās piecu dienu psihosociālās rehabilitācijas nometnes "Spēka avots", pieteikšanās un papildus info, zvanot pa tālruni 67625339.
Lasīt vairāk
Septembrī uzzināsim kā stiprināt veselību ar alveju un kāda bijusi bišu sezona
05.septembris, 2017
12. septembrī pulksten 17.30 Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē (Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā) onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz tikšanos.
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļas sanāksme augustā
01.augusts, 2017
Otrdien, 8. augustā, pulksten 17.30 uz tikšanos ar ķirurģi Helenu Geriloviču un sarunām par dzīvi un veselību aicina onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa. Tikšanās notiks Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā (ir lifts), aicināti visi interesenti. Tikšanās notiek katra mēneša otrajā otrdienā, uz sarunām aicinot gan speciālistus, gan cilvēkus ar īpašu pieredzi. Atgādinām, ka biedrībā joprojām pieejamas krūts protēzes (t.28343138), kā arī var pieteikties psihosociālās rehabilitācijas piecu dienu nometnei "Spēka avots" (papildus info pa tālr.67625339), grupas tiek plānotas līdz novembrim.
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos jūlijā
06.jūlijs, 2017
Onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos 11. jūlijā pulksten 17.30 Sociālā dienesta mācību klasē Veidenbauma ielā 3, 3. stāvā. Tikšanās reizē viesosies kaķu audzētavas"Fantasyland" īpašniece Inga Metene, runāsim par kaķiem, to mistisko un dziedniecisko dabu, ietekmi uz veselību un dzīves kvalitāti. Tuvāka informācija pa telefonu pie Liepājas nodaļas vadītājas Ilzes Vainovskas - m.t. 28343138
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos jūnijā
06.jūnijs, 2017
Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz ikmēneša tikšanos otrajā otrdienā arī vasarā. 13. jūnijā pulksten 17.30 Liepājas Sociālā dienesta mācību klasē E.Veidenbauma ielā 3 par ultrasonogrāfiju kā diagnostikas metodi, tās iespējām un pielietojumu, kad ko redz un kāpēc neredz, stāstīs ārste Nataļja Daškina. Piejūras slimnīcas Onkoloģijas klīnikas laboratorijas ārste, ultrasonogrāfijas speciāliste N. Daškina šogad maijā saņēma Veselības ministrijas Atzinības rakstu par lielo ieguldījumu onkoloģisko pacientu aprūpē, aizvadot onkoloģijas nozarē 21 darba gadu. Viņa apguvusi arī papildu prasmes, kļūstot par pašlaik vienīgo speciālisti Kurzemē, kas sadarbībā ar ķirurgu veic vairogdziedzera punkciju ultrasonogrāfijas kontrolē. Mācību klase atrodas trešajā stāvā (ir lifts). Tuvāka informācija pie Ilzes Vainovskas, biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas vadītājas - m.t. 28343138
Lasīt vairāk
"Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu"
25.maijs, 2017
"Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu"
Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa ar Liepājas pašvaldības līdzfinansējumu maijā sākusi īstenot projektu "Mēs esam tepat, lai tevi iedvesmotu".
Lasīt vairāk
Liepājas nodaļas sanāksme aprīlī
06.aprīlis, 2017
"Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina būt radošiem un aktīviem, aicinot biedrus uz ikmēneša tikšanos 11. aprīlī. Sarunās piedalīsies arī Liepājas reģionālās slimnīcas Konsultatīvās nodaļas vadītāja Inese Flaksa.
Lasīt vairāk
<<  iepriekšējā
1
SPĒKA  AVOTS — onkoloģisko pacientu psihosociālā rehabilitācijas programma
ONKOLOĢISKO PACIENTU PSIHOSOCIĀLĀS REHABILITĀCIJAS PROGRAMMA
LŪDZU, DALIES SAVĀ
PIEREDZĒ PAR PAKALPOJUMU
PIEEJAMĪBU ONKOLOĢIJĀ!

SPIED ŠEIT!
Piesakies
lapas jaunumiem !
Dzīvības koks Liepājā
Dzīvības koks Aizkrauklē
Dzīvības koks Daugavpilī
Dzīvības koks Jelgavā
Dzīvības koks Bauskā
Dzīvības koks Valmierā
NĀKAMĀS ATVĒRTĀS ATBALSTA
GRUPAS

7. septembrī
21. septembrī

Tiksimies, lai parunātu:)
AKTUĀLIE SLUDINĀJUMI, VAKANCES, IESPĒJA IESAISTĪTIES
KONFERENCE
19.-20. marts, 2015
CONFERENCE
19th-20th March, 2015
KURSI. ATBALSTA GRUPAS. LEKCIJAS. PIESAKIES ARĪ TU!
Ziedo Onkoloģisko pacientu rehabilitācijas programmai:
Ziedot

Jaunākais video

Ziedo psihosociālās rehabilitācijas centra izveidei

Jaunākais foto

Dignājas muiža 2016.gada vasarā