JAUNUMI
PAR MUMS
«PAR MUMS
BIEDRĪBAS DARBĪBA
KALENDĀRS
VALDE
STARPTAUTISKĀ SADARBĪBA
GALERIJA
MĀJAS LAPAS VECĀ VERSIJA
KONTAKTI
PACIENTIEM UN TUVINIEKIEM
«PACIENTIEM UN TUVINIEKIEM
BUKLETI UN GRĀMATAS
VĒŽA VEIDI UN ĀRSTĒŠANA
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
«BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI
UZZINOT DIAGNOZI
AKTĪVĀ ĀRSTĒŠANA
PĒC AKTĪVĀS ĀRSTĒŠANAS
"SPĒKA AVOTS" PASNIEDZĒJU NODERĪGAS ATZIŅAS
«"SPĒKA AVOTS" PASNIEDZĒJU NODERĪGAS ATZIŅAS
RŪDOLFS CEŠEIKO
VIJA ENIŅA
ELITA KEIŠA
JANA DUHOVSKA
ILZE LUTERE
DAIGA BARANOVSKA
REĢIONOS
«REĢIONOS
LIEPĀJA
«LIEPĀJA
Par nodaļu
Aktualitātes
VENTSPILS
«VENTSPILS
Par nodaļu
Akutalitātes
BAUSKA
«BAUSKA
Par nodaļu
Akutalitātes
JĒKABPILS
«JĒKABPILS
Par nodaļu
Akutalitātes
RĪGA
«RĪGA
Par nodaļu
Akutalitātes
Kā veidot reģionālo nodaļu?
VALMIERA
«VALMIERA
Par nodaļu
Aktualitātes
PSIHOSOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA
«PSIHOSOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA
„SPĒKA AVOTS”
PROGRAMMAS 2019
PIETEIKŠANĀS
VIDEO
PROJEKTI
«PROJEKTI
Ar zināšanām – vēzim NĒ!
«Ar zināšanām – vēzim NĒ!
Par projektu
Aktualitātes
Pludmales iekārtošana Dignājā
«Pludmales iekārtošana Dignājā
Par projektu
Aktualitātes
DIGNĀJAS MUIŽA
«DIGNĀJAS MUIŽA
Pludmales labiekārtošana 2018
Operācija "Dignāja" - kad mūsējie sadodas rokās!
Operācija "Dignāja"video
MENTORI
«MENTORI
Par kustību
Jaunumi
ZIEDOT
«ZIEDOT
Ziedo tiešsaistē!
Nodokļu atvieglojumi
Ziedotāju tiesības
Datu drošība
Ziedojumu izlietojums
STIPRIE STĀSTI

Ziedojiet tiešsaistē!

Sākums
Piesakies jaunumiem e-pastā

Izvēlne
LV | EN
Teksta izmērs: A | A | A

"Dzīvības koks" saka paldies!

Paldies visiem, kuri tic mums, mūsu idejām un ziedo naudu, materiālus, savu laiku, lai kopā atbalstītu cilvēkus, kuriem no jauna  jānotic un jāuzticas dzīvei! 

Desmit gadu laikā ir īstenotas 87 psihosociālās rehabilitācijas programmas cilvēkiem pēc onkoloģiskas slimības, kurās psihosociālo palīdzību, zināšanas un jaunas prasmes dzīvei guvuši aptuveni 1700 cilvēki no visas Latvijas!

Ir izveidota Mentoru programma, kurā iesaistās vēža pacienti, kuri ir gatavi ar savu piemēru un pieredzi iedvesmot citus un dot spēku tiem cilvēkiem, kuri nule kā saskārušies ar slimību.

Izveidotas un attīstās reģionālās nodaļas un atbalsta grupas, lai ikviens iegūtu informāciju un atbalstu pēc iespējas tuvāk dzīves vietai. Šobrīd aktīvas atbalsta grupas darbojas Rīgā, Liepājā, Jēkabpilī, Bauskā, Ventspilī un Valmierā!

Biedrība Dzīvības koks pacientu un tuvinieku informēšanai ir izdevis brošūras, bukletus un informācijas lapas par dažādiem vēža veidiem, par ārstēšanās ceļiem un iespējām, ir īstenotas informatīvas kampaņas, organizētas konferences par onkoloģiskajiem pacientiem aktuāliem tematiem.

Kopš 2012.gada soli pa solim ar ziedotāju atbalstu izbūvējam īpašu vietu onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem – psihosociālās rehabilitācijas centru SPĒKA AVOTS Dignājā. Ar sabiedrības iesaistīšanos un atbalstu plānojam to pabeigt 2020.gadā.

Ziedojumu izlietojums 

2012.gads
Tiek parakstīts līgums ar Jēkabpils novada domi par psihosociālā rehabilitācijas centra onkoloģiskiem pacientiem un viņu tuviniekiem izveidi Dignājā vietā, ko sauc par "Dignājas muiža". Nomas līgums spēkā līdz 2042.gadam.

2013.gads
Tiek veikta ēkas tehniskā ekspertīze, veikts novērtējums, sagatavots tehniskais projekts, iegūta būvatļauja, uzsākta ēkas sagatavošana rekonstrukcijai (tiek nojaukti un demontēti padomju laika būvējumi, tiek iztīrīta ēka rekonstrukcijas sākšanai, lai turpinātu darbus, tiek veikta ēkas ieziemošana. Svarīgi novērst iespējamo turpmāko bojājumu veidošanos, ņemot vērā, ka bojāts jums, tiek atklātas ugunsgrēka pēdas u.c.).
Līdzekļu ieguldījums: 24474.79 EUR

2014.gads
Tiek uzākta ēkas rekonstrukcija: nomainītas un sastiprinātas nesošās konstrukcijas, nomainītas starpstāvu sijas, nostirpināta (savilkta) ēkas ģeometrija, izmantojot īpašus stiprinājumus, iztītīri un iekonservētu dūmvadi, izveidota ēkas iekšējā infrastruktūra, nodrošināta būvuzraudzība un autoruzraudzība.
Līdzekļu ieguldījums: 29060.71 EUR

2015.gads
Ēka sagatavota jumta nomaiņai, nomainīts jumts, uzlikts jauns segums, veikta jumta siltināšana, ielikti jumta logi. Veikta pilnīga logu nomaiņa, atbilstoši projektam. Nodrošināta autoruzraudzība un būvuzraudzība.
Līdzekļu ieguldījums: 73292.14 EUR

2016.gads
Rehabilitācijas centram pilnībā noņemts vecais, koka dēļu apšuvums (ārpuses), veikta sienu apstrāde, uzlikta jauna fasāde. Izveidotas ūdensnotekas, kā arī sagatavoti zibensnovedēji. Nodrošināta būvuzraudzība un autoruzraudzība.
Līdzekļu ieguldījums: 49594.73 EUR

2017.gads
Rehabilitācijas centrs ir ieguvis mūsdienīgu fasādi, stipru jumtu un logus. Tiek veidota iekšējā infrastruktūra: savilkti kabeļi iekštelpās, nodrošinātas pieslējumu vietas, iebetonēta pirmā stāva grīda, veikts dziļurbums, nodrošināta ūdenspiegāde līdz iekštelpām, sagatavota apkures sistēmas ievilkšana. Projektam nodrošināta būvuzraudzība un autoruzraudzība.
Līdzekļu izlietojums: 30612.11 EUR

2018.gads
Sagatavota apkures sistēma, iegādāts apkures katls (šķeldu), izveidota kanalizācijas sistēma (biloģiskā ar filtrācijas lauku). 2018.gadā tika īstenots LAD projekts "Pludmales labiekārtošana un veselības takas izveide", kura ietvaros izveidota un labiekārtota rehabilitācijas centra apkārtne, izveidojot kāpnes uz daugavu, izveidojot peldvietu uz pontoniem, rekreācijas zonu un veselūbas takas. Nodrošināta autoruzraudzība un būvuzraudzība.
Līdzekļu izlietojums: 27366.78 EUR

Līdz šim Dignājas muižas rekonstrukcijā ieguldīti: 234401.26 EUR
Lai pabeigtu un rehabilitācijas centru un tajā varētu uzņemt cilvēkus un īstenot valsts apmaksāto psihosociālās rehabilitācijas programmu SPĒKA AVOTS onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem, vēl ir nepieciešami 250 000 EUR.

Kam tie tiks izlietoti?

Iekštelpu izbūvei (500 m2) , kas  ietver 13 dzīvojamās istabiņas ( 2 vietīgas), 11 vannas istabas un sanitāros mezglus, 3 teplas nodarbībām, ēdamzāli u.c. telpas

  • 1.stāva izbūve – ēdamzāle, grupu terapijas un nodarbību telpu izbūve,  virtuve un 3 istabiņas un palīgtelpas
  • 2. stāva izbūve – 10 dzīvojamās istabas, atpūtas zonas
  • 3. stāva izbūve
  • Iekštelpu izbūve: sienas, grīdas, griesti, durvis, elektroinstalācijas
  • Kāpņu izbūve
  • Apkures sistēmas izbūve : radiatori, apsildāmās grīdas
  • Virtuves iekārtošana: virtuves tehnika un nodrošinājums
  • Istabiņu un nodarbību telpu iekārtojums
  • Nepieciešamo saimniecības materiālu nodrošinājums

 

Lapas karte | Kontakti| © 2019 DZĪVĪBAS KOKS. Visas tiesības aizsargātas. »